Služby naší půjčovny lodí Vltava

Naše vodácká půjčovna Odyseatour nabízí kompletní vodácký servis. Možností je hned několik!

Putovní plavba plně ve vaší režiji

Dovezeme Vám lodě i s vybavením na předem domluvené místo, kde Vám vše kompletně předáme. Domluvíme se přibližně na místě a čase doplutí, s tím že ještě v den doplutí zavoláte očekávaný konec Vaší plavby. V dohodnutý čas si od Vás zapůjčené lodě i s vybavením opět přebereme.

Plavba s ubytováním v kempu Viking

Do kempu Viking můžete přijet na večer den před vyplutím nebo přímo v den startu Vaší plavby. Ohlásíte se u nás v půjčovně lodí Odyseatour a domluvíme se na plánu Vaší plavby. Vše můžete přizpůsobit počasí i Vaší náladě. Z kempu Viking lze po řece vyrazit do Českého Krumlova nebo případně až do Zlaté Koruny. Dále Vás můžeme vyvézt naším transportérem, případně autobusem do Vyššího Brodu, k Veverkám nebo do Rožmberka, odkud začnete svou plavbu. Večer skončíte opět v kempu Viking, kde na Vás bude čekat útulná chatka nebo postavený stan a vyhlášené teplé večeře.

Plavba s naším vodáckým instruktorem

Další možností je objednat si našeho školeného vodáckého instruktora, který Vás na začátku akce odborně proškolí a bude Vás provázet po celou dobu vašeho putování po řece Vltavě.

Více o našich cenách